Montaż klimatyzacji

Klimat w naszym kraju raczej nie należy do zbyt gorących, ale upały nie są czymś wyjątkowym. Wręcz przeciwnie, zmiany klimatyczne powodują, iż coraz częściej pojawiają się naprawdę wysokie temperatury. Kiedy osiągają one poziom ponad 30°C, to ciężko w takich warunkach o komfort życia. Trudno się dziwić, że klimatyzacja w domu staje się zjawiskiem powszechnym. Do niedawna podstawowym problemem była cena całego systemu klimatyzacji do domu, jednak w ostatnich latach koszt montażu klimatyzacji osiągnął poziom dostępny dla naprawdę szerokiej grupy osób.Sprawdzone marki !

Nowoczesne wnętrza

Współczesne klimatyzatory to niekiedy małe dzieła sztuki, dlatego mogą świetnie wpasować się w wystrój mieszkania.

Gdzie zamontować klimatyzację ?

Najlepiej jest kiedy możemy mieć klimatyzację w całym domu. Ale jeżeli jest to niemożliwe trzeba zamontować klimatyzator w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Takimi są zapewne salon oraz sypialnia. Są to pomieszczenia, gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, więc należy zadbać o komfortową temperaturę i dobrą jakość powietrza. W sypialni spędzamy średnio 8 godzin dziennie, a sen w nagrzanym pomieszczeniu bywa meczący zwłaszcza podczas upałów.

Komfort

Klimatyzowane, chłodniejsze i filtrowane powietrze w domach i miejscach pracy daje nie tylko poprawę komfortu fizycznego i emocjonalnego, ale również zwiększa naszą efektywność. W domach gdzie są niemowlaki lub malutkie dzieci daje pewność prawidłowego i bezstresowego rozwoju maluchów.

Dopasowana oferta

Zapewniamy  wybór optymalnych rozwiązań, dopasowanych pod względem mocy, posiadanych funkcji oraz designu do Waszych indywidualnych potrzeb.

Rotenso

Pobierz cennik
Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach. Rotenso sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych.
Pobierz katalog

LG

Pobierz cennik
Miej kontrolę nad temperaturą swojego otoczenia dzięki energooszczędnemu klimatyzatorowi domowemu LG. Obojętnie, czy wybierzesz pojedynczy klimatyzator ścienny czy układ multi split, który pozwoli Ci kontrolować temperaturę w kilku pokojach naraz, zawsze możesz polegać na technologii LG. Ciesz się wygodą przez cały rok. Wszystkie klimatyzatory LG mogą pracować zarówno w opcji chłodzenie, jaki i ogrzewanie. Klimatyzatory LG zapewniają komfort dzięki czemu możesz cieszyć się codziennymi przyjemnościami bez względu na pogodę za oknem. Odpowiednia wentylacja sprawi, że nawet w najgorsze upały Twoje mieszkanie będzie miało optymalną temperaturę.
Pobierz katalog

Nasze promocje

Montaż klimatyzacji dla osób prywatnych 8% VAT
Cena montażu od 590 zł

Rotenso Imoto 2,5
Cena katalogowa 2499 zł neto
Rabat 15%
Cena po rabacie 2124 zł netto

Lg Standard 2,5
Cena katalogowa 2900 zł netto
Rabat 30%
Cena po rabacie 2030 zł netto

Kontakt

Dzwonisz i umawiasz się na darmową wizytę.

Wizyta

W czasie wizyty  wspólnie wybieramy miejsce instalacji.

Oferta

Po spotkaniu  na e-maila wysyłamy ofertę z wyceną i kartami katalogowymi.

Termin

Po wyborze klimatyzatora ustalamy wspólnie  termin montażu.

Instalacji

W ciągu 1-2 dni instalujemy  klimatyzację.

Szkolenie

Pokażemy Ci jak obsługiwać klimatyzację oraz w prawidłowy sposób ją konserwować.

Aktualne certyfikaty