Montaż klimatyzacji

Klimat w naszym kraju raczej nie należy do zbyt gorących, ale upały nie są czymś wyjątkowym. Wręcz przeciwnie, zmiany klimatyczne powodują, iż coraz częściej pojawiają się naprawdę wysokie temperatury. Kiedy osiągają one poziom ponad 30°C, to ciężko w takich warunkach o komfort życia. Trudno się dziwić, że klimatyzacja w domu staje się zjawiskiem powszechnym. Do niedawna podstawowym problemem była cena całego systemu klimatyzacji do domu, jednak w ostatnich latach koszt montażu klimatyzacji osiągnął poziom dostępny dla naprawdę szerokiej grupy osób.Sprawdzone marki !

Nowoczesne wnętrza

Współczesne klimatyzatory to niekiedy małe dzieła sztuki, dlatego mogą świetnie wpasować się w wystrój mieszkania.

Gdzie zamontować klimatyzację ?

Najlepiej jest kiedy możemy mieć klimatyzację w całym domu. Ale jeżeli jest to niemożliwe trzeba zamontować klimatyzator w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Takimi są zapewne salon oraz sypialnia. Są to pomieszczenia, gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, więc należy zadbać o komfortową temperaturę i dobrą jakość powietrza. W sypialni spędzamy średnio 8 godzin dziennie, a sen w nagrzanym pomieszczeniu bywa meczący zwłaszcza podczas upałów.

Komfort

Klimatyzowane, chłodniejsze i filtrowane powietrze w domach i miejscach pracy daje nie tylko poprawę komfortu fizycznego i emocjonalnego, ale również zwiększa naszą efektywność. W domach gdzie są niemowlaki lub malutkie dzieci daje pewność prawidłowego i bezstresowego rozwoju maluchów.

Dopasowana oferta

Zapewniam  wybór optymalnych rozwiązań, dopasowanych pod względem mocy, posiadanych funkcji oraz designu do Waszych indywidualnych potrzeb.

Rotenso

Pobierz cennik
Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach. Rotenso sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych.
Pobierz katalog

Fujitsu

Pobierz cennik
Klimatyzatory FUJITSU reprezentują japońską jakość i niezawodność oraz cechują się atrakcyjną i jednocześnie uniwersalną stylistyką, która została wyróżniona prestiżowymi nagrodami. Każdy klimatyzator FUJITSU został opracowany z myślą o jak największej efektywności i komforcie użytkowania, przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności. Dlatego też te jednostki chłodząco- grzewcze posiadają różne nowoczesne funkcje np.: automatyczną regulację siły nawiewu, automatyczny restart urządzenia po zaniku zasilania, automatyczną zmianę trybu pracy w zależności od warunków, ograniczniki poboru energii itp. Urządzenia FUJITSU nie tylko skutecznie chłodzą lub ogrzewają powietrze, ale również dzięki jonizatorom i specjalnym filtrom usuwają z niego nieprzyjemne zapachy.
Pobierz katalog

Top produkty

5 lat gwarancji na urządzenia !
Montaż klimatyzacji od 690 zł netto
8% VAT przy instalacji w domu lub mieszkaniu

Rotenso Imoto 2,5/3,5/5,0

Cena katalogowa 2249/2349/3599 zł neto
Rabat 20%
Cena po rabacie  1799/1879/2879 zł netto
Pobierz kartę katalogową

Rotenso Ukura 2,5/3,5/5,0

Cena katalogowa 1919/2089/3189 zł neto
Rabat 20%
Cena po rabacie 1535/1671/2441 zł netto
Pobierz kartę katalogową

Fujitsu Lu 2,5/3,5/5,0

Cena katalogowa 3800/4600/6100 zł neto
Rabat 15%
Cena po rabacie 3230/3910/5185 zł netto
Pobierz kartę katalogową

Fujitsu Km 2,5/3,5/5,0

Cena katalogowa 3300/3800/5800zł neto
Rabat 15%
Cena po rabacie 2805/3230/4930 zł netto
Pobierz kartę katalogową

Fujitsu Lm 2,5/3,5/5,0

Cena katalogowa 3300/3800/5800 zł neto
Rabat 15%
Cena po rabacie 2805/3230/4930 zł netto
Pobierz kartę katalogową

Kontakt

Dzwonisz i umawiasz się na darmową wizytę.

Wizyta

W czasie wizyty  wspólnie wybieramy miejsce instalacji.

Oferta

Po spotkaniu  na e-maila wysyłam ofertę która składa się z propozycji 4 klimatyzatorów.

Termin

Po wyborze klimatyzatora ustalamy wspólnie  termin montażu.

Instalacji

W ciągu 1-2 dni instaluję  klimatyzację.

Szkolenie

Pokażę Ci jak obsługiwać klimatyzację oraz w prawidłowy sposób ją konserwować.

Aktualne certyfikaty